widok od frontu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Warszawa

Rezydencja na sprzedaż Warszawa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Warszawie (mazowieckie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 096 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 839 m2, a także ciekawa cena 2,65 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2005 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 520 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano jedenaście pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka już od pierwszego spojrzenia swoim nowocześnie zaprojektowanym ogrodem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: garaż + pokój wypoczynku + pomieszczenie gospodarcze + klatka schodowa + hol + szatnia dla personelu + sień + szatnia
KONDYGNACJA ZERO: taras + kuchnia + jadalnia + łazienka z wc + salon + sala zabaw
KONDYGNACJA JEDEN: pokój łazienkowy + salon + 3 sypialnie + balkon
KONDYGNACJA 1 DWA: pomieszczenie gospodarcze + łazienka + pralnia + kuchnia + gabinet.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż olśniewa swoją malowniczą lokalizacją w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, gdzie z trzech stron roztacza ją naturalny las. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale dzięki możliwości prowadzenia w niej działalności gospodarczej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta programem „0% prowizji od kupującego. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3672)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl