slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Warszawa

Rezydencja na sprzedaż Warszawa

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 520 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,65 mln zł (5 096 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 839 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem jedenastu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca designerskim, zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się:
POZIOM MINUS JEDEN: pokój wypoczynku + garaż + klatka schodowa + pomieszczenie gospodarcze + szatnia dla personelu + hol + szatnia + sień;
POZIOM ZERO: kuchnia + taras + łazienka z wc + jadalnia + sala zabaw + pokój dzienny;
POZIOM JEDEN: pokój dzienny + pokój łazienkowy + balkon + 3 sypialnie;
POZIOM DWA: łazienka + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + gabinet + pralnia.
Na osobną uwagę zasługuje zadbany i przepięknie wypielęgnowany ogród.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje rewelacyjną lokalizacją w otulinie słynnego parku krajobrazowego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale dzięki możliwości prowadzenia w niej działalności komercyjnej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta programem „0% prowizji od kupującego. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3672)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl