slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 586 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 394 m2, a także ciekawa cena 1 395 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2004 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 389 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 9 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoim olbrzymim potencjałem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się nie tylko dla dużej, wielopokoleniowej rodziny, ale również na cele komercyjne, np. prestiżową siedzibę firmy albo prywatne przedszkole (osobne wejście). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również fantastyczną lokalizacją w willowej dzielnicy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ciekawie zaprojektowanym wnętrzem, gdzie mamy:
na PARTERZE: salon + taras + kuchnię + jadalnię + 2 sypialnie + łazienkę + wc + przedpokój + garaż + pomieszczenie gospodarcze/kotłownię + lokal użytkowy (salę sprzedaży + zaplecze + pomieszczenie socjalne + wc;
na PIĘTRZE: przedpokój + salon + jadalnię + kuchnię + 2 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + łazienkę z wc.
Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13586)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl