stylowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży we Wrocławiu

Rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu

Luksusowa rezydencja o powierzchni 360 metrów kwadratowych we Wrocławiu (dolnośląskie) za 850 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją. Blisko pełna infrastruktura. Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenia gospodarcze + wiatrołap + sauna + korytarz + łazienka
KONDYGNACJA 1: salon + łazienka + taras + spiżarnia + kuchnia
KONDYGNACJA 2: 3 sypialnie + łazienka + taras
KONDYGNACJA 3: 2 sypialnie + łazienka
PODDASZE NIEUŻYTKOWE

Ekskluzywna rezydencja objęta jest popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2003 roku. Działka liczy 238 metrów kwadratowych powierzchni. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15819)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780