slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 5,5 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 880 m2 powierzchni posadowiona na działce 13 400 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą dziesięć pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2003. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 250 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka od pierwszej prezentacji ogromnym potencjałem komercyjnym, bowiem perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie własnego biznesu. Można tu stworzyć centrum konferencyjno-szkoleniowe, klinikę medycyny estetycznej, ośrodek leczenia uzależnień, budynek opieki dla osób starszych albo miejsce organizacji uroczystości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją, która łączy atrybuty życia miejskiego z wielkimi walorami obcowania z przyrodą. Blisko do bogatej infrastruktury i wielkich centr handlowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i duży komfort. We wnętrzu mamy zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto swoim przepięknym ogrodem z murowanym grillem, 2 oczkami wodnymi i specjalnie wydzielonym terenem pod kort tenisowy. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
POZIOM ZERO: wypoczynkowy pokój dzienny + kuchnia + gabinet + klatka schodowa + sala kinowa + sauna sucha + jacuzzi + pomieszczenie gospodarcze + warsztat + trzystanowiskowy garaż + basen + sauna mokra + serwerownia + łazienka + hall + jadalnia + taras
POZIOM JEDEN: aneks kuchenny + 3 łazienki + pokój kąpielowy + siłownia + pralnio-suszarnia + 3 garderoby + 5 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się imponującą architekturą wnętrza dającą poczucie przestrzeni i stwarzającą domownikom idealne warunki do wypoczynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-384)

Kontakt:
e-mail: a.swirydo@wgn.pl