slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 383 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 440 500 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 100,5 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 100 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z przewidzianą antresolą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją nobilitującą architekturą w stylu dworu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. Znajdziemy tu nie tylko pomocną w takich przypadkach budowę modułową, ale również zastosowane, energooszczędne materiały. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca słonecznym i przestronnym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w opcji z wykończeniem „pod klucz” (po stronie klienta leży dostarczenie wszystkich materiałów do wykończenia: drzwi wewnętrznych, kafli, paneli, farby, gniazdek, szpachli). Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4030)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl