slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 950 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 165 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 010 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2001. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 758 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja oczarowuje od samego przekroczenia jej progu fantastycznie zaaranżowanym i gustownie urządzonym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM ZERO: taras + łazienka z wc + kotłownia + hall wejściowy + przedpokój + garaż + pokój + kuchnia + salon
POZIOM JEDEN: 2 łazienki z wc + przedpokój + 3 sypialnie
POZIOM DWA: pralnia + suszarnia + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepięknie wypielęgnowanym ogrodem oraz ciekawą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Na szczęście wokół nie brakuje bogatej infrastruktury. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się dla 4- lub 5-osobowej rodziny. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3113)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl