reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 410 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 4,497 mln zł (10 968 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 400 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana według indywidualnego projektu o imponującej, klasycznej architekturze i wysmakowanym stylu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + pralnia + schowek + łazienka + gabinet + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka + 4 sypialnie.
Rodziny posiadające samochód docenią wolno stojący garaż z pomieszczeniem gospodarczym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się imponującym potencjałem, gdyż w cenę wliczono dodatkowe 600 mkw. ziemi rolnej. Ogromne wrażenie robi także przepiękna działka z wieloma nasadzeniami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych rodzin, które chcą żyć na światowym poziomie. Do długiej listy zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji warto dodać również atrakcyjną lokalizację w cichej i spokojnej okolicy.

Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jej zakup bądź remont. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16291)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl