slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 500 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 7 447 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 161 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2010 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,199 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już starannie wypielęgnowaną działką. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z kolei garaż w bryle budynku z automatycznie otwieraną bramą. Luksusowa rezydencja do sprzedaż zapewnia nowym mieszkańcom wysoki komfort dzięki m.in. rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: część garażowa + wiatrołap + łazienka z wc + kuchnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także komfortowym wnętrzem, nowoczesnym designem, efektownym oświetleniem i gustowną aranżacją. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12880)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl