slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 4,497 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 410 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 400 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 968 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności wspaniałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym rodzinom, które chcą mieszkać na światowym poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również starannie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również ponadprzeciętnym potencjałem, ponieważ w cenę wliczono dodatkowe 600 m2 ziemi rolnej. Właściciele aut docenią z kolei wolno stojący garaż z pomieszczeniem gospodarczym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także komfortowym, eleganckim i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się:
POZIOM ZERO: kuchnia + gabinet + schowek + kotłownia + łazienka + jadalnia + salon + pralnia
POZIOM JEDEN: łazienka + garderoba + 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana według indywidualnego projektu o imponującej, klasycznej architekturze i futurystycznym designie. Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jej zakup bądź remont. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16291)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl