slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Sopot

Rezydencja do wynajęcia Sopot

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Sopocie (pomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o czterech kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (602 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2005 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 285 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na sześć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 20 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu przez co najmniej dwa lata. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca już od pierwszej prezentacji wytwornym i komfortowym wnętrzem podzielonym na wiele funkcjonalnych stref:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia podpiwniczenia;
KONDYGNACJA 0: taras + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + garderoba + pokój + salon + jadalnia + kuchnia;
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki z wc + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: powierzchnia poddasza zaadaptowana pod cele mieszkalne.

Luksusowa rezydencja na wynajem doskonałą nie tylko do zamieszkania, ale również jako świetna lokata kapitału bądź działalność gospodarcza (pensjonat, biuro). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyróżnia się bajkowym ogrodem pełnym drzew (sosen, jabłoni, orzechowców, bzów) i krzewów oraz kwiatów. W ogrodzie postawiono także praktyczną altanę. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może także unikatową lokalizacją raptem 800 m od słynnej, sopockiej plaży, z dala od turystycznego zgiełku, w cichej, willowej okolicy. W zasięgu wzroku bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenia rozległe tereny rekreacyjne.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na wynajem. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia lub bardzo proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1017)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl