slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 112 m2, a także ciekawą ceną 890 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 1 komfortowej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2019 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 3 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 946 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w stylu skandynawskim i wybudowana ze specjalnego gatunku drewna sprowadzanego aż ze Szwecji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż zachwyca przepięknie zadbaną działką uroczym oczkiem wodnym oraz wieloma nasadzeniami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– pokój dzienny
– jadalnia
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka.
Nowi domownicy będą mogli korzystać także z pomieszczeń strychowych (do wykończenia).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + przeciwpożarowa) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży uchodzi za najładniejszą w całej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Nie brakuje tu również licznych sklepów, aptek, przychodni zdrowia, szkół itp. Dużym atutem jest na pewno pobliski las. Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16108)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl