slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2007 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 4 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 790 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 950 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 139,91 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 656 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym wyposażaniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa, co zawdzięcza zainstalowanemu monitoringowi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka perfekcyjną lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia również wiele udogodnień, jak np. zautomatyzowany system nawadniania ogrodu + panele fotowoltaiczne + klimatyzacja + przydomowa oczyszczalnia ścieków + własna studnia głębinowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA: wiatrołap + gabinet + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + pokój dzienny kuchnia + hol + + wc
WYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + balkon + 2 sypialnie + garderoba.
Funkcjonalnym rozwiązaniem jest dodatkowy budynek garażowo-gospodarczy o pow. 34 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa komfortowym wnętrzem, przepięknym tarasem i perfekcyjnie utrzymaną działką. Polecam i zapraszamy do kontaktu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5599)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl