slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 299 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 172 m2 powierzchni posadowiona na działce 368 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 552 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona w wysokim standardzie, sprzedawana z częściowym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy standard bezpieczeństwa, za co odpowiadają kamery z alarmem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również swoim najbliższym otoczeniem, to jest zagospodarowaną działką, na której znajdziemy drewnianą altanę oraz drewutnię.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: hol + salon + jadalnia + kuchnia + 2 tarasy + łazienka + przejście do garażu
PÓŁPIĘTRO: pokój
PIĘTRO: 3 sypialnie + balkon + łazienka
PODDASZE: zagospodarowana, nieużytkowa powierzchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją elitarną lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Wokół wiele atrakcji, jak np. Leśny Park Niespodzianek, Sokolarnia, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Muzeum Ustrońskie, Rezerwat Przyrody, Park Linowy, Kolej Linowa, Górski Park Równica, Park nad Wisłą z atrakcjami i Amfiteatrem. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26588)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl