slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 866 m2, a także ciekawą ceną 5,99 mln zł.Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2014 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dziesięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 10 744 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 917 zł/m2. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje wyposażenie na stałe związane z budynkiem., jednak właściciel rozważy opcję sprzedaży wolno stojących mebli, sprzętu i urządzeń.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem komercyjnym, ponieważ perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie w jej wnętrzu działalności gospodarczej, jak np. SPA, pensjonat, siedziba firmy. Nie mniejszy potencjał tkwi w niezagospodarowanym ogrodzie, do którego są projekty wykonane przez profesjonalistów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż podzielona na 2 części: prywatną i komercyjną.  W sumie jest tu wiele pomieszczeń jak salony, sypialnie, pokoje, gabinety, łazienki, sauna, siłownia. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest instalacja oraz urządzenia przeciwpożarowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w liczne nowinki technologiczne, jak choćby instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii czy zamknięta oczyszczalnia ścieków. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zapierającymi dech w piersiach widokami na jezioro. To przepiękna, malownicza lokalizacja, gdzie królują lasy, łąki i jeziora. Cisza i spokój. W sąsiednich miejscowościach mamy punkty usługowe, szkoły, restauracje, sklepy, stacje paliw itp.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-989)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl