slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 128 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 550 000 zł (4 297 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 4 900 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, nieopodal centrum. Zamożne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością 2 garaże (jeden przystosowany pod warsztat). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki standard życia i wygodę (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: przedpokój + łazienka + garderoba + taras + sypialnia + pokój dzienny + aneks kuchenny
PODDASZE: łazienka + 2 pokoje + komunikacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Pomagamy bezpłatnie w formalnościach związanych z pozyskaniem kredytu hipotecznego. Gwarantujemy obsługę notarialną i pomoc w przygotowaniu dokumentacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-2002)

Kontakt:
e-mail: e.pawlicka@wgn.pl