slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 3 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 1991 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 300 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 4 900 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 130 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca swoim przestronnym, komfortowym i wysmakowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
w PIWNICY znajdziemy:
– pomieszczenia piwniczne;
na PARTERZE znajdziemy:
– wiatrołap;
– przedpokój;
– salon;
– jadalnię;
– kuchnię;
– łazienkę;
na PIĘTRZE znajdziemy:
– 2 pokoje;
– łazienkę z prysznicem.
Na osobną uwagę zasługuje przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród z tarasem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji są kompletnie umeblowane.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana zamożnym rodzinom 2+1 ceniącym najwyższy standard życia, ciszę, a jednocześnie bliskość infrastruktury handlowo-usługowej. To także fantastyczna propozycja dla firm. Luksusowa rezydencja do wynajęcia imponuje ponadto wspaniałą lokalizacją. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 12 000 zł. Ekskluzywna rezydencja na wynajem naprawdę godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www. wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-468)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl