slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 70 m2, a także ciekawą ceną 360 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 850 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 143 zł/m2. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaż wciąż do ostatecznego uzgodnienia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim estetycznie wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem wraz z funkcjonalnym układem pomieszczeń:
– 2 sypialnie;
– łazienka z wc;
– pokój dzienny;
– wiatrołap;
– kuchnia.
Na działce stoi niezwykle praktyczny budynek gospodarczy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej, nieopodal lasu. Wokół cisza i spokój. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto dodać obecność pomieszczenia gospodarczego oraz podpiwniczenia. Rodziny posiadające samochód docenią garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN zapewnia pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (034-434)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl