slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielnej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 100 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 372 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 117 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, trzy pokoje na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 394 500 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nowoczesną elewacją, gdzie tynk łączy się z ciemniejszymi elementami i modrzewiowymi wstawkami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży do wybudowania na działce klienta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w opcji z wykończeniem w pakiecie „pod klucz”. W takim wypadku przyszli właściciele powinni sami dostarczyć wybrane przez siebie materiały, jak: kafle, farby, gniazdka, szpachle, drzwi, panele etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (energooszczędne materiały). Wnętrze olśniewa przestronnością i dużym nasłonecznieniem (liczne przeszklenia). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim oryginalnym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem.

WGN zaprasza do kontaktu w celu poznania szczegółowych informacji na temat tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4029)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl