slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 714 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 007 m2, a także ciekawa cena 570 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 210 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż energooszczędna w eksploatacji (instalacja fotowoltaiczna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim przyszłym właścicielom komfort oraz bezpieczeństwo, o jakim wielu może tylko pomarzyć. Jest tu możliwość zainstalowania rekuperacji powietrza i pompy ciepła, a jeśli chodzi o bezpieczeństwo to chroni nas monitoring + instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także estetycznie wykończonym wnętrzem:
na KONDYGNACJI 1:
– hol;
– 2 łazienki;
– 4 sypialnie;
– garderoba;
– balkon;
– pomieszczenia strychowe;
na KONDYGNACJI 0:
– jadalnia;
– salon;
– kuchnia;
– pralnia;
– kotłownia;
– łazienka;
– 2-stanowiskowy garaż;
– hol;
– pomieszczenie gospodarcze;
– wiatrołap.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w fantastycznej, zielonej i cichej okolicy, w otoczeniu lasu. Dominuje tu prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych osób z dziećmi, szukających przestronnych wnętrz, prestiżu, wygody oraz komfortu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Serdecznie zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-452)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl