slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Finestrat)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Finestrat)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Finestrat (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2 824 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 304,13 m2 powierzchni posadowiona na działce 395 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 286 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wielu wygód, komfortu i udogodnień. Znajdziemy tu, dla przykładu, m.in.: prywatną windę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowego z wieloma punktami usługowymi, sklepami, centrami handlowymi etc. Okolica obfituje w wiele atrakcji, jak chociażby: 2 plaże + pola golfowe + safari z dziką przyrodą + park rozrywki + morski park zwierząt z delfinarium + park wodny. To teren niezwykle nobilitującego osiedla.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom imponujące widoki na panoramę okolicy, góry, a także morze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nowoczesną architekturą oraz wspaniałym wnętrzem: taras + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny + parking + prywatny basen + zamknięte patio. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Dla wszystkich osób, które zakupią ekskluzywną rezydencję dostępna będzie wszelka pomoc w jej zarządzie. Gwarantujemy wszystkie udogodnienia związane z zakupem ekskluzywnej rezydencji. Każdy Klient na miejscu zostanie odebrany z lotniska i otoczony opieką tłumacza. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3660)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl