slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 205 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 789 tys. zł (3 849 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 795 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa wystylizowanym wnętrzem z następującym układem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + łazienka + garderoba + sypialnia + spiżarnia + kuchnia + garaż;
KONDYGNACJA 1: łazienka + gabinet + pokój gościnny + kuchnia + balkon + jadalnia + pokój dzienny;
PODDASZE: balkon + łazienka + 2 garderoby + 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom imponujący widok na ogród i owocowy sad. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się dla majętnych klientów, którzy oczekują życia na światowym poziomie, ciszy, spokoju, prywatności oraz bliskości terenów rekreacyjnych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się malowniczą lokalizacją na pojezierzu, wśród jezior i lasów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto estetycznie urządzonym i wytwornym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2342)

Kontakt:
e-mail: z.zak@wgn.pl