slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 665 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 397 m2, a także ciekawa cena 3,7 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2008 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 427 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano siedem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności estetycznie urządzonym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy standard życia w otoczeniu wielu luksusów:
– ogrzewanie podłogowe;
– instalacja centralnego ogrzewania;
– klimatyzacja;
– internetowa sieć bezprzewodowa;
– instalacja TV/SAT.
Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa instalacja alarmowa monitorowana przez agencję ochrony.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zamontowanym panelom fotowoltaicznym na dachu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się wystylizowanym wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie techniczne + sala bilardowa + wc + gabinet + pokój wypoczynkowy + hol + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: suszarnia + pralnia + garderoba + sauna + 2 łazienki + 3 pokoje.
Rodziny posiadające samochód docenią 2-stanowiskowy garaż z przyłączem do ładowania aut elektrycznych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca efektownym oświetleniem, które gwarantuje kameralny nastrój. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pieczołowicie odremontowana, kiedy to m.in. wyposażono kuchnie i łazienki, położono panele drewniane, dobrano i zaprojektowano szafy ubraniowe do przechowywania garderoby, wymieniono stolarkę drzwiową, wymieniono i wycyklinowano podłogi itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie ze znajdującym się w jej wnętrzu wyposażeniem (podlega uzgodnieniu z właścicielem). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych osób, które chcą mieszkać na najwyższym poziomie w kameralnym sąsiedztwie z szybkim dojazdem do centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto zadbaną działką, elegancką architekturą i funkcjonalnie urządzonym wnętrzem.

Prezentacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jeśli masz pytania, chcesz otrzymać dalsze informacje na temat nieruchomości – skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1516)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl