slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 111,7 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 560 tys. zł (5 013 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 840 m2. Standard deweloperski. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Co więcej, ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana została również innymi nowoczesnymi technologiami, jak np. fotowoltaika. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: 2 sypialnie + salon + kuchnia + wiatrołap + spiżarnia + garderoba + hol + łazienka. Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych osób szukających ciszy i spokoju, ale bez rezygnacji z elegancji, prestiżu i wygody. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się też atrakcyjną lokalizacją. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-218)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl