slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury (warmińsko-mazurskie)

Rezydencja do sprzedaży Mazury (warmińsko-mazurskie)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,2 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 103,3 m2 powierzchni posadowiona na działce 875 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 11 617 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji przepięknie urządzonym i stylowo zaprojektowanym wnętrzem, co gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy komfort. Dodatkowo we wnętrzu luksusowej rezydencji na sprzedaż rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja. Dużym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej przemyślany rozkład pomieszczeń obejmujący następujące pomieszczenia:
KONDYGNACJA 0: garaż + pralnia + kotłownia + łazienka + pokój dzienny + jadalnia + aneks kuchenny + hol + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + 3 sypialnie + hol
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśnić może również doskonałą lokalizacją nad słynnym jeziorem, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Warto zaznaczyć, że nowi domownicy mają zapewnione prawo korzystania z linii brzegowej jeziora i plaży, gdzie mieści się pomost i miejsca do cumowania jachtów + łodzi. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż i jej zakupu. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1137)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl