komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji do wynajmu w okolicach Kwidzyna

Rezydencja na wynajem w okolicach Kwidzyna

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 120 metrów kwadratowych w okolicach Kwidzyna (pomorskie) za 3 tysiące złotych miesięcznie do wynajmu.
Luksusowa rezydencja olśniewa już od pierwszego wejrzenia swoim zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem obsadzonym tujami i świerkami, które doskonale zapewniają poczucie intymności.

Ekskluzywna rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają nowoczesnego designu, najwyższego standardu i najlepszych jakościowo materiałów wykończeniowych. Wnętrze luksusowej rezydencji zaprojektowane i urządzone zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: wiatrołap + 2 pokoje + przedpokój + łazienka z wc + salon + gabinet + jadalnia + hol + taras + kuchnia. Luksusowa rezydencja objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Ekskluzywna rezydencja gotowa od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 375 metrów kwadratowych.

Serdecznie zapraszamy do oglądania luksusowej rezydencji. Ekskluzywna rezydencja dostępna wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Osoby zainteresowane najmem zachęcamy do oglądania. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (128-3876)

Kontakt:
Tel. +48 790 84 88 43
Tel. 48 603 705 585