stylowy salon w luksusowej rezydencji w Szczecinie na wynajem

Rezydencja na wynajem w Szczecinie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 212 metrów kwadratowych w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 2,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajmu.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się swoją atrakcyjną, malowniczą lokalizacją 200 m do Puszczy Bukowej. Taka lokalizacja gwarantuje również doskonały dojazd do autostrada i S3.

Ekskluzywna rezydencja zaprojektowana i urządzona w wysokim standardzie przy użyciu materiałów najlepszej jakości. Komfort użytkowania luksusowej rezydencji podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa zaawansowana instalacja alarmowa z powiadamianiem oraz zdalnym sterowaniem.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: warsztat + zamrażarka + skład
KONDYGNACJA 0: gabinet + wc + taras + 2 garaże + salon + pralnia + kuchnia + łazienka + jadalnia + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + balkon + łazienka + garderoba.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji kompletnie umeblowane oraz wyposażone. Na osobną uwagę zasługuje również zagospodarowana działka porośnięta iglakami, kwiatami i krzewami ozdobnymi. Wa tym miejscu warto jeszcze nadmienić, że luksusowa rezydencja mieści się w niezwykle atrakcyjnej i urokliwej okolicy. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1993 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 853 metrów kwadratowych. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji. (105-9667)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999