slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja sprzedaż Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 115 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 945 tys. zł (8 217 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 750 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu licznej zieleni. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych biznesmenów, właścicieli firm, kadry menadżerskiej i przedstawicieli wolnych zawodów. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią 2-stanowiskowy, wolno stojący garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – możliwość zagospodarowania poddasza (40 mkw.) na dwa dodatkowe pokoje plus wc. Co więcej ekskluzywna rezydencja do sprzedaży świetnie nadaje się także pod biuro albo usługi. Do tej części prowadzi osobne wejście. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ogrzewana gazowo i kominkowo.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-124)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl