slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 207 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 566 m2, a także ciekawa cena 715 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1978 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 324 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert imponującym wnętrzem wykończonym z dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet detal. Znajdziemy tu w sumie trzy kondygnacje z następującym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + pralnia + garaż + pokój dzienny + łazienka + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: łazienka + balkon + 3 pokoje + taras
KONDYGNACJA 2: 2 balkony + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 3: nieużytkowe poddasze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum miasta. W najbliższej okolicy znajdziemy wszystko to, co potrzebujemy do codziennego życia: przedszkola, szkoły, markety, sklepy.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji (kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8883)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl