slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Unikatowe apartamenty i rezydencje w ofercie biur nieruchomości WGN
fot. Oferta WGN

Unikatowe apartamenty i rezydencje w ofercie biur nieruchomości WGN

Unikatowe apartamenty na sprzedaż i rezydencje w ofercie biur nieruchomości WGN to prawdziwe rynkowe perełki. Na nieruchomości te uwagę zwraca wielu kupujących, jednak nie każdy może pozwolić sobie na ich nabycie. To prestiżowe obiekty, które cechują się dobrą lokalizacją i wysoką jakością wykonania. Są chętnie kupowane zarówno przez osoby prywatne, które poszukują komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów, dla których stanowią źródło pomnażania posiadanego do tej pory kapitału.

fot. Oferta WGN

 

Apartamenty na sprzedaż – nieruchomości nie na każdą kieszeń

Oferty apartamentów na sprzedaż spotykają się z żywym zainteresowaniem. Polacy chętnie weryfikują, na jakiego rodzaju nieruchomość w wysokim standardzie mogą sobie pozwolić. Jak się często okazuje, nie każdy może pozwolić sobie na nabycie prawdziwie ekskluzywnej nieruchomości. Ich ceny są niekiedy niebotycznie wysokie. Jest to cecha wspólna wszystkich nieruchomości z segmentu premium. Deweloperzy i prywatni inwestorzy, którzy stoją za ich budową, dokładają wszelkich starań, aby oddawane przez nich do użytku nieruchomości prezentowały najwyższe standardy, jakie w danym momencie królują na rynku.

Rezydencje doskonałym wyborem dla wymagających nabywców

Poza prestiżowymi mieszkaniami w wysokim standardzie na nabywców czekają jeszcze bardziej luksusowe nieruchomości. Mowa tutaj o rezydencjach, które podbijają serca najbardziej wymagających nabywców. Nieruchomości tego rodzaju cieszą się uznaniem wśród osób prywatnych, dla których komfortowa przestrzeń do życia stanowi bardzo dużą wartość.
Rezydencje to obiekty o charakterze mieszkalnym, cechujące się dużą powierzchnią, o wyglądzie przypominającym pałace. Często posiadają prywatne podjazdy, baseny oraz malownicze ogrody, przeznaczone wyłącznie na użytek właścicieli. Rezydencje to prawdziwie reprezentatywne budynki, świadczące o zamożności i bardzo prestiżowe. Z uwagi na to często są nabywane również przez inwestorów, którzy planują przekształcić je na obiekty komercyjne.

fot. Oferta WGN

 

Liczy się nie tylko nieruchomość, ale również to, co wokół niej

Dla nabywców istotne jest oczywiście to, co oferuje budynek. Niemniej ważne jest także to, co znajduje się wokół niego. Rozległe tereny zielone stwarzają możliwość aranżacji pod niemal dowolne cele rekreacyjne. Z kolei prywatny park o doskonałe miejsce do plenerowych sesji i wypoczynku. Dla kupujących ważne są jeszcze takie kwestie, jak zagwarantowane miejsce parkingowe. Rezydencje zlokalizowane są często na obrzeżach miast, lub poza ich granicami, więc z miejscami do parkowania nie ma większych problemów. Lecz jeśli chodzi o apartamenty na sprzedaż, które często usytuowane są w ścisłych centrach miast, gwarancja miejsca do pozostawienia samochodu jest bardzo istotnym kryterium. Nabywcy weryfikują również, czy infrastruktura otoczenia spełnia ich wymagania.

Inwestorzy chętnie nabywają nieruchomości premium

Luksusowe nieruchomości z segmentu premium przyciągają wąskie grono nabywców. Poza prywatnymi kupującymi, są to nieruchomości atrakcyjne również dla inwestorów. Nabywają je oni chętnie w celu pomnażania własnego kapitału. Luksusowy apartament na sprzedaż mogą zaadaptować jako prestiżowe mieszkanie do wynajęcia. Po wykończeniu i wyposażeniu mogą również sprzedać lokum po wyższej cenie. Z kolei rezydencje nadają się doskonale jako domy weselne, biurowce, centra konferencyjne, hotele itp.

Unikatowe apartamenty na sprzedaż oraz rezydencje w ofercie biur nieruchomości WGN

Biura WGN posiadają w swoich ofertach wiele atrakcyjnych apartamentów na sprzedaż. Na nabywców czekają również okazałe rezydencje. Dzięki temu, że oddziały WGN są tak liczne i rozsiane po całej Polsce, na nabywców czekają naprawdę zróżnicowane nieruchomości. Różni je nie tylko lokalizacja, ale również standard wykończenia, wartości dodane oraz cena.

fot. Oferta WGN

 

Przykładowe nieruchomości

Biura WGN posiadają szeroki wachlarz ofert nieruchomości z segmentu premium. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych nieruchomości, które znajdują się w ofertach biur WGN. Są to rynkowe perełki, które prezentują wysoki standard na rynku nieruchomości w Polsce.
WGN Sosnowiec pośredniczy w sprzedaży prestiżowej nieruchomości zlokalizowanej w Tychach, w województwie śląskim. Jest to prestiżowy apartament na sprzedaż o powierzchni ponad 135 metrów kwadratowych. Nieruchomość znajduje się w zabudowie szeregowej. Apartament na sprzedaż zlokalizowany jest w spokojnej i cichej okolicy, zapewniającej wysoki komfort oraz duże poczucie prywatności. W okolicy znajduje się park oraz liczne tereny zielone. Mieszkańcy będą mieli również dostęp do punktów handlowo-usługowych. W metraż wchodzą: trzy sypialnie, salon z otwartą kuchnią, jadalnia, garderoba, dwie łazienki i przestronny hol. Luksusowe mieszkanie posiada również słoneczne patio o powierzchni 17,8 metrów kwadratowych. Do nieruchomości przynależy ponadto prywatny garaż z podjazdem. Nieruchomość została wystawiona na sprzedaż za 1 297 000 złotych.

Kolejną propozycją jest nieruchomość z oferty biura WGN Ustroń. Przedmiotem sprzedaży jest rezydencja zlokalizowana w miejscowości Goleszów koło Ustronia. Powierzchnia całkowita domu wynosi 200 metrów kwadratowych, natomiast użytkowa 160 metrów kwadratowych. Rezydencja położona jest na przestronnej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1370 metrów kwadratowych. Jest to dwukondygnacyjny dom z garażem dwustanowiskowym, umiejscowionym w bryle budynku. Rezydencja mieści się w spokojnej i cichej okolicy, w otoczeniu malowniczych gór oraz łąk. We wnętrzu wykorzystane zostały materiały wysokiej jakości. W rezydencji rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe, natomiast oszczędność użytkowania zapewniają pompa ciepła oraz panele słoneczne służące do ogrzewania wody. Sercem domu jest urokliwy kominek, który znajduje się w bardzo przestronnym salonie. Rezydencja została wystawiona na sprzedaż za 1 299 000 złotych.

WGN Bolesławiec pośredniczy w sprzedaży rezydencji położonej w Szklarskiej Porębie. Jest to nietuzinkowa nieruchomość z malowniczym widokiem na góry. Powierzchnia domu wynosi 170 metrów kwadratowych. Budynek położony jest na działce o powierzchni 4895 metrów kwadratowych. Jest to nowa nieruchomość, oddana do użytku w 2022 roku. W kotłowni zamontowane zostały nowoczesne pompy ciepła. Do przestronnego domu przynależy taras o powierzchni 65 metrów kwadratowych, z wyjściem na ogród. Posiadłość położona jest pośród starego drzewostanu w spokojnej części Szklarskiej Poręby. Nieruchomość została wystawiona na sprzedaż za 3 199 000 złotych.

Sektor nieruchomości premium trzyma na rynku mocną pozycję

Nieruchomości z segmentu premium, takie jak rezydencje oraz apartamenty na sprzedaż, starają się nie schodzić z cen. Pomimo wysokich stawek za metr kwadratowy tych prestiżowych nieruchomości, nieprzerwanie cieszą się one zainteresowaniem wśród nabywców. Przyciągają zarówno osoby prywatne, które chcą znaleźć komfortowe miejsce do życia, jak i inwestorów. Ci drudzy dostrzegają drzemiący w nich ogromny potencjał inwestycyjny.