slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 334 050 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 39,3 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8,5 tys. zł/m2. Rynek pierwotny. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa rewelacyjną lokalizacją nad samym morzem. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu pozostaje do aranżacji przez przyszłych właścicieli (stan deweloperski). Istnieje wszakże możliwość zlecenia tego deweloperowi za dopłatą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: aneks kuchenny + łazienka z wc + balkon + sypialnia + pokój dzienny. Na uwagę zasługuje również sam budynek, w którym znajduje się oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament. To starannie zaprojektowany i wykonanym z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości obiekt. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z opcją zakupu miejsca postojowego do wyłącznego korzystania (dodatkowo płatne). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-814)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl