slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, solidny rok oddania do użytku 1980, a także imponująca cena 319 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o 11 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 41,66 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 657 zł/m2. Rynek wtórny. Do ceny zakupu luksusowego apartamentu należy doliczyć wynagrodzenie biura w wysokości 1,53% brutto + koszty notarialne.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, odremontowanym, eleganckim i wykończonym z dbałością o najdrobniejszy szczegół wnętrzem: łazienka z wc + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – perfekcyjnie nadaje się pod cele inwestycyjne z myślą o lukratywnym wynajmie. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy pobliski parking. Rodziny z małymi dziećmi z kolei zainteresuje plac zabaw czy boisko do uprawiania sportu. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także rewelacyjną lokalizacją na cichym, czystym i poszukiwanym na rynku osiedlu. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy:
– markety
– dyskonty popularnych marek
– sklepy
– przedszkola
– szkoły
– park.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi wspaniałą propozycję dla majętnych osób, które cenią kontakt z naturą oraz długie spacery po parku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także odremontowanym, komfortowym i wytwornym wnętrzem wykończonym z dbałością o każdy detal. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania na zakup ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-329)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl