slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 366 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2011. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 85,73 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 460 tys. zł oraz położenie na I piętrze. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim eleganckim i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + 2 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia + wc + łazienka. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością własne miejsce postojowe przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej okolicy, na poszukiwanym na rynku osiedlu. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy obiekty sportowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ogrzewany gazowo. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3790)

Kontakt:
e-mail: j.zak@wgn.pl