slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 148 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 122 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe – wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 750 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją nietuzinkowością oraz znakomitym projektem komfortowego wnętrza, co gwarantuje życie na europejskim poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży powstał z połączenia 2 lokali i w jego wnętrzu znajdziemy:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– 3 sypialnie
– łazienka
– korytarz
– garderoba
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy praktyczna komórka lokatorska oraz 2 miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa, co zawdzięcza między innymi rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego, podwójnym drzwiom, monitoringowi oraz solidnemu ogrodzeniu. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu posiada efektowne oświetlenie LED-owe.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1974)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl