slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 499 tys. zł (7 183 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 69,47 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ogromnym potencjałem z myślą o bezpiecznej lokacie kapitału i dlatego skierowany jest głównie do klienta inwestycyjnego. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się także pod prowadzenie prestiżowej kancelarii albo biura.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w otoczeniu rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: przedszkoli, szkół, centr handlowych, obiektów kultu religijnego, poczty itp. Na rodziny z małymi dziećmi czekają place zabaw. Zmotoryzowanych zainteresuje wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki komfort życia i bezpieczeństwa (cyfrowy domofon). Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne + strychowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka od pierwszej prezentacji elitarną lokalizacją w centrum miasta. Do długiej listy jego zalet warto dodać: aneks kuchenny, przedpokój, 3 sypialnie, pokój dzienny, łazienkę z wc. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13856)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl