slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 43 m2 z podziałem na dwa pokoje w dziesięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2013 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na siódmym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód. Luksusowy apartament do wynajmu z umową na czas nieokreślony i jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje swoim domownikom nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo. W jego wnętrzu znajdziemy np. klimatyzację. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością podziemny garaż. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: balkon + łazienka + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z zapierającym dech w piersiach widokiem. Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje swoją elitarną lokalizacją w jednej z najbardziej nobilitujących inwestycji deweloperskich. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy niezwykle lubiane przez mieszkańców galerie handlowe, apteki, salony usługowe, przychodnie zdrowia oraz sklepy. Warto w tym miejscu dodać, że na Rynek dojdziemy spacerem w kilkanaście minut. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Współpracując z WGN Wrocław ul. Sienkiewicza 34A działającym na terenie całej Polski otrzymujesz pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami a wesprzemy Cię w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-36)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl