slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 645 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku z 1970 roku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 61 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 574 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu. Rodziny posiadające samochód mają możliwość wykupienia garażu (odrębna nieruchomość). Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny (obecnie dwa pokoje są połączone). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto olbrzymim potencjałem inwestycyjnym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto urzekającą lokalizacją w Śródmieściu, w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego, a także rozrywkowego: aquapark, Rynek, Ostrów Tumski, ZOO, kino, galerie handlowe, bary, kawiarnie, placówki bankowe, liczne restauracje, poczta, bankomat, sklepy, punkty usługowe, wyższe uczelnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się wytwornym i komfortowym wnętrzem z olbrzymim balkonem. Luksusowy apartament na sprzedaż w opcji z lub bez umeblowania. Zapraszamy na prezentację i do kontaktu. Współpracując z WGN Wrocław ul. Sienkiewicza 34A działającym na terenie całej Polski przy tej ofercie nie płacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów a otrzymujesz z naszej strony pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami, a wesprzemy cię w uzyskaniu korzystnej cenie zakupu wybranej nieruchomości.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-35)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl