slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 275 000 zł (8 814 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 31,2 m2. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od pierwszej prezentacji fantastyczną lokalizacją w poszukiwanej okolicy. Nieopodal niezbędna infrastruktura: szkoły, przedszkola, place zabaw, boiska, restauracje, sklepy, kościół, przychodnie lekarskie, apteki, punkty usługowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi:
– pokój dzienny/sypialnia;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do singli, par albo inwestorów. Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień nie tylko komfortu i wygody, ale również bezpieczeństwa (domofon). Osoby zmotoryzowane docenią na pewno miejsca parkingowe przy budynku. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

WGN wyróżnia profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14344)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl