slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar, Lo Pagan)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar, Lo Pagan)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w San Pedro del Pinatar, Lo Pagan (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 63 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 19 552 zł/m2. Budynek z 2023 roku o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 231 780 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją w jednym z najzdrowszych miejsc na ziemi (jeśli chodzi o klimat). Spacerem nad morze dojdziemy w zaledwie kilka minut (350 m). To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja między morzem a słonymi lagunami, na terenie nowo wybudowanego, nobilitującego kompleksu apartamentowego z basenami i podziemnymi parkingami. Na wyciągnięcie ręki sklepy, pasaże spacerowe, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również komfort i wygodę (klimatyzacja).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w śródziemnomorskim stylu z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: kuchnia + pokój dzienny + 2 łazienki + 2 sypialnie. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-10010)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl