slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bavaro (Dominikana). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 214 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 811 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 671 516 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i jako interesująca oferta inwestycyjna z myślą o lukratywnym wynajmie turystom. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom bezpieczeństwo i najwyższy standard życia. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w malowniczym miejscu. Imponująco przedstawia się oferta części wspólnych osiedla, gdzie mamy: ogrody, prywatny basen, obszary biznesowe, centra handlowe, strefy sportowe, ekskluzywne restauracje, parkingi, SPA, korty tenisowe, siłownie, ścieżki ekologiczne, kluby plażowe, hotele butikowe, zielone strefy, centra biznesowe, restauracje.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert również zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem: garderoba + 2 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia + jadalnia + pralnia + taras + 2 łazienki. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu rozpościerają się imponujące widoki na okolicę. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową. Cudzoziemcy mogą kupować ziemię i nieruchomości na Dominikanie na tych samych prawach, co obywatele. Jest to zapisane w konstytucji tego kraju. WGN dba o wszystkie najpotrzebniejsze formalności związane z zakupem ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-596)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl