slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 389 000 zł (7 182 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 54,16 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia progu kameralnym i eleganckim wnętrzem zapewniającym przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie:
– pokój dzienny;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, marketów, ośrodków zdrowia, szkół, przedszkoli, restauracji, terenów zielonych, obiektów sportowych. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Na zmotoryzowanych czeka duża liczba miejsc parkingowych. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14349)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl