slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 835 900 zł i powierzchnia 76,43 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 937 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności przepiękną loggią, kameralnym wnętrzem oraz najwyższym standardem wykończenia. Praktyczny układ pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
– salon;
– aneks kuchenny;
– loggia;
– sypialnia;
– pokój dzienny;
– pokój;
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– garderoba.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom nie tylko poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa, ale również najwyższy komfort życia (klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych rodzin. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł generalny remont, w trakcie którego m.in. wymieniono instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią ogólnodostępny parking + garaż (dodatkowo płatne 70 000 zł).

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: sklepów, punktów usługowych, aptek, szkół, paczkomatów, parków etc. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1588)

Kontakt:
e-mail: s.kuswik@wgn.pl