slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Apartament do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 299 000 zł (3 437 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 87 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w sąsiedztwie terenów leśnych. Osoby lubiące podróżować docenią bliskość autostrad A4 i A18. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych klientów, dla których liczy się luksus, prestiż, wygoda oraz bliskość przyrody. W okolicy znajdziemy również ośrodki zdrowia, szkoły, pocztę, sklepy, punkty usługowe etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi), a także liczne udogodnienia podnoszące komfort życia. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się wykończonym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje: kotłownia + korytarz + komunikacja + 2 łazienki + sypialnia + 2 garderoby + pokój + kuchnia + pokój dzienny.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Usługa kompletnie bezpłatna. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej też wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13584)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl