slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benidorm, Playa Poniente)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benidorm, Playa Poniente)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Benidorm, Playa Poniente (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzeniaswoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 2 263 200 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 31 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 72 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 31 433 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od przekroczenia progu przepięknie zaprojektowanym wnętrzem, które za dodatkową opłatą może być wyposażone i umeblowane. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany wieloma nowoczesnymi technologiami podnoszącymi komfort życia, jak np. klimatyzacja. Nowi lokatorzy mają tu również zagwarantowane bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje doskonałą lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji blisko plaży. Niezwykle bogato prezentuje się tu oferta części wspólnych, gdzie znajdziemy: siłownie, SPA, sauny, baseny, jacuzzi. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się imponujący widok na Morze Śródziemne. Właścicieli aut ucieszy garaż. Na koniec warto zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: łazienka + sypialnia + kuchnia + salon. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9458)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl