slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrox, Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torrox, Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torrox, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 612 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 80 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 650 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje eleganckim wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: taras + łazienka + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również elitarną lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej z przepięknymi basenami, bajecznymi ogrodami, siłowniami i piwnicami winnymi. Domownicy będą mogli cieszyć się bliskim kontaktem z naturą bez rezygnacji z bogatej infrastruktury: punktów usługowych, sklepów i restauracji. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią długie ścieżki rowerowe, spacerowe, trasy biegowe i tereny sportowe. Na koniec warto zaznaczyć, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament zachwyca zapierającymi dech w piersiach widokami na Morze Śródziemne.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

W związku z dużą ilością klientów z Polski zainteresowanych obecnie zakupem luksusowych apartamentów w Hiszpanii, spowodowaną wojną w Ukrainie, w celu usprawnienia procesu zakupu, prosimy o kontakt tylko osoby, które spełniają wszystkie poniższe warunki:
1) Klient nie kontaktował się wcześniej w żaden sposób (telefonicznie/mailowo/przez formularze internetowe) z żadną inną agencją nieruchomości czy deweloperem w Hiszpanii. Agencje nieruchomości w Hiszpanii udostępniają między sobą swoje oferty, więc wysyłanie przez klientów zapytań do różnych agencji powoduje chaos, a skuteczność pracy z takim klientem znacznie spada.
2) Zakup będzie realizowany bez potrzeby posiłkowania się kredytem. Nie mamy w tej chwili możliwości zajmowania się także kredytami.
3) Klient ma zaplanowaną konkretną datę przylotu do Malagi.
Klientów spełniających powyższe kryteria prosimy o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9093)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl