slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

Apartament do sprzedaży Cypr (Gazimagusa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gazimagusa (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 73 m2, lokalizacją na dziewiątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 071 zł/m2. Budynek z 2022 roku o dziewięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 443 200 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim przepięknym widokiem z okien na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również imponującą lokalizacją, która przypadnie do gustu w szczególności osobom czynnie uprawiającym sporty wodne (bliskość plaży). To teren nobilitującej inwestycji deweloperskiej z placami zabaw dla dzieci i basenami w częściach wspólnych. Na zmotoryzowanych czekają parkingi (wewnętrzne i zewnętrzne). Blisko stąd również do supermarketów, sklepów, aptek czy restauracji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy poziom komfortu i wygody, o co troszczy się klimatyzacja. Dotychczasowi właściciele duży nacisk położyli na kwestię bezpieczeństwa, dlatego ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w:
– wideodomofon;
– całodobową ochronę;
– kamery.
Dodatkowo we wnętrzu luksusowego apartamentu na sprzedaż znajdziemy: centralna telewizję satelitarną oraz sieć internetową.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + balkon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + salon.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-526)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl