slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 398 040 zł i powierzchnia 66,34 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 000 zł/m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to cena netto. Należy do niej doliczyć 8% podatku VAT. Przyszli właściciele luksusowego apartamentu zwolnieni są z konieczności uiszczenia 2% podatku PCC.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym ogrodem, co jest rzadkością w tego typu ofertach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z miejscem parkingowym na terenie posesji (dodatkowo płatne). Olbrzymią zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest także jego doskonała lokalizacja na terenie nowo wybudowanego osiedla. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nowoczesnym projektem i przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka + wiatrołap + wc + aneks kuchenny. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9465)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl