slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gazimagusa (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż oferowany jest w standardzie deweloperski. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 914 100 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 98 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 328 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych osób, które oczekują najwyższego standardu i życia na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i komfortu. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno bliskość plaży. To teren cieszącej się dużą estymą inwestycji z przepięknymi ogrodami, basenami, centrum SPA, gabinetami masażu etc. Na zmotoryzowanych czekają parkingi. Entuzjaści sportów i aktywnego wypoczynku docenią z kolei siłownie.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa:
– kamery;
– systemy przeciwpożarowe;
– profesjonalne zarządzanie terenem.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także swoim wytwornym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– aneks kuchenny;
– 2 łazienki;
– balkon;
– salon;
– 3 sypialnie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-522)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl