slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, osiemnastokondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 512 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok ukończenia budowy – 2024. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 85 m2. Standard deweloperski. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 808 480 zł oraz położenie na osiemnastym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje od pierwszego przekroczenia progu swoim nowoczesnym designem, śródziemnomorskim klimatem oraz przemyślanym rozkładem pomieszczeń: 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 balkony + łazienka. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może licznymi, nowoczesnymi technologiami, w jakie został wyposażony, tj. klimatyzacja, centralne Wi-Fi, centralny system telewizji satelitarnej itp. W tym miejscu warto nadmienić, że luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom i ich gościom także wysokie bezpieczeństwo, nad czym nieustannie czuwa całodobowa ochrona, kamery bezpieczeństwa i wideodomofon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – okolica dynamicznie się rozwija i przyciąga zamożnych inwestorów, co przekłada się na rosnące ceny i wartość tutejszych luksusowych apartamentów. W okolicy znajdziemy wiele atrakcji turystycznych, jak: zamki, królewskie grobowce, starożytne ruiny budynków należących do starych cywilizacji itp. Blisko stąd również na plażę, do wykwintnych restauracji, barów, do wypożyczalni aut oraz bankomatów. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno pobliskie parkingi. Ciekawostką jest oferowana w apartamentowcu opcja bezpłatnego transferu do centrum miasta i supermarketu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w budynku z recepcją oraz usługami concierge’a etc. Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku przewidziano korty tenisowe, boiska do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, minigolfa, centrum sportowe etc. Rodziny z małymi dziećmi zainteresuje na pewno plac zabaw. W częściach wspólnych mieści się dodatkowo amfiteatr, restauracje, centrum SPA, basen ze zjeżdżalniami, bankomaty, sala gier, bary, łaźnia turecka, sauna, salony usługowe itp. Na koniec koniecznie trzeba podkreślić, że z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się imponujący widok na morze.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-569)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl