slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47,89 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 870 zł/m2. Budynek z 1959 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 329 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje do uzgodnienia. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu należy uwzględnić koszty notarialne + prowizję biura nieruchomości 1,23%.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ogromnym potencjałem inwestycyjnym, gdyż świetnie nadaje pod dochodowy wynajem bądź/i odsprzedaż po pewnym czasie z dużym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu prestiżu, komfortu, wygody oraz wytwornych wnętrz: przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależna piwnica.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym mieszkańcom nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa (domofon), ale również komfortu. Właściciele aut docenią duży, zabezpieczony bramą wjazdową na pilota parking za budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją znakomitą lokalizacją w sercu miasta i w otoczeniu bogatej infrastruktury. Znajdziemy tu:
– apteki;
– przedszkola;
– szkoły;
– dyskonty znanych marek;
– sklepy;
– parki z alejkami dla spacerowiczów.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto starannie odremontowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W załączonej ofercie przedstawiamy wizualizację projektanta wnętrz, która odzwierciedla końcowy efekt wykończenia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-377)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl