slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w osiemnastokondygnacyjnym drapaczu chmur z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 581 700 zł i powierzchnia 52 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na osiemnastym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy jeden pokój wykończony materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 187 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności swoim fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tu: balkon, sypialnię, łazienkę, aneks kuchenny, pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. centralny system telewizji satelitarnej, centralne Wi-Fi; infrastruktura klimatyzacyjna. Nad bezpieczeństwem nieustannie czuwają: centralny system kamer + wideodomofon + całodobowa ochrona. Rodziny posiadające samochód ucieszą parkingi. Elitarności inwestycji dodaje obecność usług concierge’a, a także recepcje.

Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej ze znajdującymi się w częściach wspólnych: terenami rekreacyjnymi, bankomatami, placami zabaw, amfiteatrem, obiektami sportowymi, restauracjami, barami, salonami usługowymi, sauną turecką, łaźnią, SPA, salą gier, centrum sportowym i basenami ze zjeżdżalniami. Lokalizacja zapewnia szybkie dojście spacerem do plaży oraz rozwiniętej infrastruktury. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na morze. Warto podkreślić, że okolicę tę upodobali sobie najzamożniejsi inwestorzy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-568)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl